Na sprzedaż

by admin

30-letnia historia działalności hodowli owczarków niemieckich Z Mylnej Gromady od roku 1993 zarejestrowanej w polskim Związku Kynologicznym, należącym do Międzynarodowej Federacji Kynologicznej FCI – czyni nas jedną z najstarszych i najbardziej doświadczonych hodowli owczarków niemieckich w Polsce. Od trzech dekad owczarki niemieckie krótko i długowłose z naszej hodowli regularnie zdobywają najwyższe lokaty na wystawach, uznanie krajowych i międzynarodowych sędziów kynologicznych, a przede wszystkim podbijają serca swoich nowych właścicieli. Decydując się na zakup szczenięcia z rodowodem ZKwP (FCI) z hodowli Z Mylnej Gromady, zyskają Państwo nie tylko pięknego psa, kontynuującego wzorcową linię hodowlaną, ale także i przede wszystkim mądrego i kochającego przyjaciela, który niejednokrotnie zaskoczy Państwa swoją inteligencją i potencjałem.

Wszystkie szczenięta z aktualnych miotów są sprzedane .Zapraszamy do rezerwacji szczeniąt z nowego miotu po 15 kwietnia 2023r.Zapraszamy do kontaktu kom.606 902 687 udzielimy szczegółowych informacji.

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem psa z naszej hodowli, prosimy o kontakt mailowy (zmylnejgromady@gmail.com) lub telefoniczny pod numerem 606 902 687.